Lista artykułów

Film, Nasz człowiek w Warszawie opinie

08-01-2023

Film pod tytułem "Nasz człowiek w Warszawie", autorstwa Marcina Tulickiego, to nie film a paszkwil, który został zbudowany o metody KGB mające na celu dyskredytację przeciwnika politycznego Jarosława Kaczyńskiego czyli Donalda Tuska. Ten film pokazuje jak bardzo partia PiS jak i sam Jarosław Kaczyński boi się utraty władzy oraz nie cofnie się przed niczym aby zniszczyć konkurenta politycznego dokładnie tak samo jak w 2006 roku zaatakowano Andrzeja Leppera próbując uwikłać tą postać w aferę gruntową, która dotyczyła całkiem innych osób. W naszym artykule rozbieramy film na części i udowadniamy metody KGB zawarte w narracji. Czytelnikom pozostawiamy możliwość oceny z dalszej perspektywy tego filmu wyprodukowanego za pieniądze Polaków.

Jak wybrać najlepsze biuro rachunkowe w naszym Kraju?

02-05-2017

Każdy przedsiębiorca musi rozliczać się z Urzędem Skarbowym w kraju w którym prowadzi działalność. Dlatego przedsiebiorcy albo sami uczą się rachunkowości, albo wybirają łatwiejszą drogę. Czyli wynajęcie zewnętrznej firmy któa będzie dbać o nasze rozliczenia.

Donald Trump

15-11-2016

Obecnie nowo wybrany prezydent Stanów Zjednoczonych Ameryki Donald Trump miał swój mały występ w jednym z bardziej popularnych filmów na świecie. Zagrał krótką rolę w Kevin sam w Nowym Yorku.

Drobne naprawy i konserwacja VoD

10-11-2016

Jak każda strona tak i nasza potrzebuje czasem konserwacji i drobnych poprawek. W artykule poniżej zamieszczonym opisujemy niektóre elementy które zostały w ostatnich dniach zmienione, poprawione, lub naprawione.

Nasz blog stale się rozwija

07-11-2016

Jak widać z wpisów, nasz blog stale się rozwija. Przybywa treści a to ma podstawowe znaczenie dla wartości i potrzeby budowania dodatkowej struktury witryny.

Nowiutki opis do filmu Batman początek

07-11-2016

Batman początek to film który opowiada o tym jak powstała postać batmana oraz pierwsze perypetie. My zaktualizowaliśmy właśnie opis tego filmu.

Nowi aktorzy dodani

23-10-2016

Obecnie starannie wypełniamy nowy cel naszego portalu. Staramy się teraz dokładnie wypełniać wszystkie elementy naszej witryny tak aby budowała ona swoją wartość za pomocą własnego contentu zbudowanego dużymi nakładami inwestycyjnymi oraz poświęcając sporo czasu.

Poprawiony film Hulk

23-10-2016

Poprawiliśmy opis jednego z filmów na łamach naszej witryny. Zapraszamy do zapoznania się z nowym opisem oraz dodatkami do filmu.

Tani Hosting dla firmy

23-10-2016

Tanie usługi hostingowe są równie dobre jak zakup własnego serwera dedykowanego. Jednak zlecenie takiej usługi do zewnętrznej firmy znacznie ograniczy koszty utrzymania strony internetowej.

Grzebiemy w kodzie strony

09-10-2016

Tym razem dokonaliśmy nieznacznych zmian w kodzie naszej witryny. Zmiany zostały ograniczone do działania meta znaczników.

Główni aktorzy Igrzysk Śmierci

09-10-2016

W ostatnim czasie uzupełniamy listę aktorów i reżyserów którzy biorą udział w poszczególnych filmach. Obecnie zajmujemy się filmem Igrzyska Śmierci.

Idziemy jak burza

10-09-2016

To kolejny krok w rozpędzaniu witryny wśród innych takich stron w internecie. Nasza witryna na nowo może stać się liderem darmowego kina w internecie.

Trylogia Igrzyska Śmierci

10-09-2016

Właśnie zakończyliśmy dodawanie wszystkich części filmu Igrzyska Śmierci do naszego serwisu. Opracowania są profesjonalne , zachęcamy do zapoznania się z treściami które udostępniliśmy internautom.

Nowe funkcje serwisu VOD

08-09-2016

Ostatnie wprowadzone zmiany powodują że nasz portal zaczyna trochę inaczej żyć. Do tej pory mieliśmy jedynie jedną osobę do administrowania wszystkimi elementami witryny, jednak po przeróbkach teraz funkcję admina może sprawować każdy kto dostanie takie uprawnienia. To nie koniec wprowadzonych zmian.

Przebudowa serwisu VOD HD

05-09-2016

Nasza strona od 2009 roku istnieje w niezmienionej formie. Mimo niewielkich remontów tak naprawdę tylko drobne szczegóły funkcyjne zmieniały się na naszej stronie. Bo zamknięciu MegaVideo, nastąpiła stagnacja jednak serwis zyskał drugie życie i teraz się rozrasta.

Remont w naszej firmie

19-05-2016

Podłoga to część budynku która jest poddawana najwyższemu obciążeniu. To po posadzce stale chodzimy, stawiamy ciężkie przedmioty oraz przesuwamy meble. To właśnie z przyczyny tych wszystkich działań, nawierzchnia podlega stałemu niszczeniu co prowadzi do remontu.

Kampanie społeczne

23-04-2016

Dbanie o prawidłowe informowanie potencjalnych zainteresowanych jest bardzo ważne. Szczególnie gdy informacje dotyczą prawidłowych zachowań w celu utrzymania dobrego zdrowia.

Opieka medyczna wskazana

23-04-2016

Ludzie którzy żyją sobie samemu i nie kontrolują swojego zdrowia w oparciu o badania u lekarza sami nie wiedzą kiedy przyjdzie po nich kostucha. Bywa tak że choroba rozwija się w ciszy i spokoju a ostatecznie zabija.

Dbaj o zdrowie

23-04-2016

Jest wiele technik praktycznych których można używać aby żyć zdrowiej. Jednak którą wybrać aby naprawdę żyć zgodnie z naturą i długowiecznie. Na ziemi są ludzie którzy przekroczyli wiek 110 lat , chyba każdy chciałby dożyć takiego wieku.

Jedzenie z miejskich ogródków

23-04-2016

W dużych miastach od czasów PRL-u dostępne są ogródki działkowe dla osób które poszukują miejsca na ucieczkę od miejskiego betonu. Kawałek działki to dla niektórych osób ogromny skarb, jednak czy można jeść warzywa i owoce z takich działek ?

Jaka żywność jest zdrowa ?

23-04-2016

Nie wszystko co jemy jest zdrowe. W zależności gdzie były hodowane dane produkty spożywcze oraz jak obrabiane, to właśnie zależy czy dane produkty są zdrowe. Jeśli masz taką możliwość samemu zadaj o dostępność sezonowych produktów spożywczych.

Skupiska ludzi dość niebezpieczne

23-04-2016

Europa która stoi przez widmem stałych zamachów terrorystycznych musi uważać na wszelkie skupiska ludzi w których można atakować za pomocą ładunków wybuchowych ale i również rozsiewając choroby.

Odpowiednie produkty spożywcze

23-04-2016

Czerpiąc minerały z pożywienia zapominamy że w ten sam sposób do naszego organizmu dostają się toksyny i trucizny. Większość infekcji i groźnych chorób wywoływana jest przez to co dostarczamy organizmowi wraz z pożywieniem.

Gdzie zaczyna się zdrowie ?

23-04-2016

Każdy kto dba o swoich bliskich zastanawia się jak sprawić aby nasza rodzina żyła długo i szczęśliwie bez chorób i problemów zdrowotnych. Wszystko na tym świecie ma gdzieś początek tak też można dojść do tego jak zdrowo żyć.

Wyróżnione firmy

23-04-2016

Od początku kapitalizmu firmy rywalizowały ze sobą o klientów. Rywalizacja przybierała różne formy często dość niespodziewane gdyż wydawały się być całkowicie odsuniętym tematem od danego produktu.

Katalog stron internetowych

03-04-2016

Zbudowaliśmy katalog stron internetowych w podkatalogu naszej witryny. Jest to kolejny projekt który pomoże zarobić na naszej stroni internetowej. Obecnie trwają prace wykończeniowe jednak już można dodawać swoje adresy.

Start Blog-a prowadzonego pod serwisem VODHD.eu

18-03-2016

Otwieramy nowy blog, nasza strona zasługuje na własnego bloga. Serwis jest rozbudowany i przyda się dodatkowe miejsce do zamieszczania ważnych informacji.