Główni aktorzy Igrzysk Śmierci

Rozbudowa serwisu VODHD.eu

Nasza strona przeżywa w ostatnich miesiącach stałe prace budowlane. Oczywiście zdarza nam się też zamykać niektóre podstrony ale to ze względu na przejrzystość witryny. Obecnie dodajemy moduły dzięki którym można do każdego filmu dodać aktorów, reżyserów oraz scenarzystów. Takie działanie ma zwiększyć przekaz merytoryczny witryny oraz dostarczać szczegółowych danych na temat całego filmu.

 

Igrzyska Śmierci

W ostatnim czasie dodaliśmy trzy części Igrzyska Śmierci w postaci czterech filmów do naszej bazy. To sprawia że wszystkie filmy dotyczące książki o tym samym tytule znajdują się już w naszym serwisie. Teraz do pełnej satysfakcji widza który chce wiedzieć więcej, brakuje informacji o aktorach którzy biorą udział w tym widowisku.

 

Poniżej przedstawiamy listę aktorów którzy biorą udział w filmie Igrzyska Śmierci wraz z nazwą postaci którą odtwarzają w widowisku. Reżyserem serii jest Gary Ross. Główne postacie to Jennifer Lawrence w roli Katniss Everdeen , Liam Hemsworth który gra pierwszą miłość głównej aktorki czyli Gale Hawthorn, oraz Josh Hutcherson który gra przyjaciela i drugiego kochanka głównej postaci Katniss Everdeen.

 

Pozostali to role drugoplanowe czyli Donald Sutherland grający prezydenta Snowm, Stanley Tucci odtwarzający rolę Caesar Flickerman, Lenny Kravitz wcielający się w Cinna, znakomitego kreatora mody, Woody Harrelson gra mentora dla nowych trybutów jako jeden ze zwycięzców poprzednich igrzysk Haymitch Abernathy oraz Elizabeth Banks jako Effie Trinket.

 

Dodanie wszystkich aktorów wspomnianych wyżej kończy pracę nad tą serią filmów. Teraz możemy zająć się kolejnymi filmami i ich aktorami.