Poprawiony film Hulk

Hulk ,2003 Marvel

Film ten został wyreżyserowany przez wspaniałego reżysera Ang Lee pochodzącego z Chin. Hulk to ekranizacja jednego z komiksów wydawcy czasopism firmy Marvel. W jej dorobku znajdują się doskonałe tytuły komiksów a ostatnimi czasy również tytuły filmowe. Wspominany film o Hulk z 2003 roku został przez nas dodatkowo opisany oraz uzupełniony o reżysera oraz aktorów.

 

Reżyser Ang Lee został dziś dodany do bazy wraz z początkowym opisem jego dokonań. Wraz z reżyserem, została dodana cała plejada gwiazd które grały w tej doskonałej ekranizacji. Na pierwszym planie widzieliśmy Erica Bana który zagrał Hulka czyli Bruce Bannera. Na początku filmu widzieliśmy rodziców Hulka granych przez Cara Buono oraz Nick Nolte. Pierwszoplanową rolę zagrała również utalentowana Jennifer Connelly grającą postać Betty Ross.

 

Film przedstawia ekranizację komiksu. Jest to wspaniała przygoda dla dorosłych oraz i dzieci. Film z gatunku akcji i fikcji literackiej. Bardzo dobry na sobotnie i niedzielne popołudnia z rodziną przed telewizorem.