Nowiutki opis do filmu Batman początek

Dodaliśmy poprawiony opis

Wraz z niektórymi pracami które prowadzimy na naszej stronie staramy się też poprawiać to co zostało do tej pory zrobione a widać ze można byłoby zrobić to jeszcze lepiej. Nasze możliwości przez te kilka lat rozrosły się. Wraz z mijającym czasem oraz wykonanymi kolejnymi zleceniami oraz prowadzeniem doświadczeń i badań w dziedzinie tworzenia serwisów internetowych widocznych w Google i innych wyszukiwarkach udało nam się wypracować konkretne mechanizmy które powodują że potrafimy coś lepiej zrobić niż kilka lat temu. Z tej uwagi też poprawiamy niektóre rzeczy te które uda nam się zrobić lepiej. Tym razem zaktualizowaliśmy opis filmu Batman początek.

 

Batman Początek

Do tej pory opis który mieliśmy na naszej stronie miał zaledwie 480 znaków. To ilość która jest indeksowana przez wyszukiwarki ale to marginalna ilość treści. Mając wiele tysięcy podstron z tak małą ilością treści, niestety nie uda się osiągnąć sukcesu. Wyjątkiem tutaj są jedynie bardzo stare serwisy takie jak w dziedzinie filmów FilmWeb. Serwis ten jest tak stary że z racji swego wieku zajmuje wysoką pozycję. Po zmianie opisu filmu Batman Początek, serwis zyskał wartościową podstronę z treścią o długości ponad 2000 znaków ze spacjami. To daje nam około 1400 liter bez spacji. Taki stosunek treści na podstronę jest już wartościowy. Niestety nie da się opisać filmów tak aby nie zepsuć oglądania widzowi. Trzeba pozostawić niedomówienia oraz dozę tajemnicy aby widz oglądał projekcję z ciekawością do końca.

 

Naprawiamy błędy

Wraz z drobnymi pracami modernizacyjnymi uległa awarii wtyczka która wyświetla aktorów i reżyserów obok filmów. Mimo dodania reżysera i aktorów do filmów Batman Początek, na stronie nie wyświetlają się dane z bazy danych. Czekamy aż programista będzie miał wolną chwilę aby mógł naprawić ten błąd. Uszkodzenie kodu strony nastąpiło podczas prac które miały uprościć prace administracji serwisu. Liczymy na to że nie będzie trzeba cofać zmian podczas naprawy. Nowy dodatek znacznie skraca czas pracy oraz sprawia że nie jest tak uporczywa podczas wykonywania podstawowych czynności.