Remont w naszej firmie

Portal VODhd.eu

Nasz portal to nie tylko strona internetowa którą widać w internecie pod znanym adresem WWW. To jedynie ta widoczna część, ale pod tą grafiką kryje się mechanizm oparty o kod PHP i bazę danych MySql oraz serwer i infrastruktura która pozwala tym narzędziom stale pracować. W budynku w którym posiadamy swoje miejsce, stale przewija się duża liczba ludzi. Większość z nich oprócz swojego ciężaru, przenosi laptopy, ciężkie teczki lub swoje wszystkie osobiste rzeczy. Takie stałe obciążenie oraz ścieranie powierzchni podłogowej powoduje że co jakiś czas należy wykonać remont posadzki betonowej na której odbywa się ta cała praca.

 

Posadzka betonowa

Nasz budynek znajduje się we Wrocławiu i tu też odbywa się remont posadzki cementowej na której następnie układana jest podłoga. Do tej pory stosowaliśmy wykończenie w postaci paneli podłogowych. Były one ładne oraz efektowne ale tylko przez krótki czas. Po dłuższym użytkowaniu zaczynały skrzypieć oraz odkształcać się szczególnie w tych miejscach gdzie stały biurka oraz szafy. Podczas przesuwania krzeseł na kółkach tworzyły się też brzydkie odkształcenia i rysy na częściej używanych miejscach paneli. Dlatego podczas remontu posadzki betonowej postanowiliśmy zmienić formę wykończenia naszej podłogi. Tym razem zainwestujemy w trwałe płytki podłogowe ale przed ich położeniem, zatrudniliśmy profesjonalną firmę do wykonania posadzki betonowej. W mieście Wrocław dostępnych jest wiele ofert, jednak my wybraliśmy firmę z udokumentowanymi dokonaniami i szerokim portfolio.

 

Zakończenie remontu

Cała operacja przebiegła szybko i sprawnie. Zatrudnienie profesjonalnej firmy zajmującej się wylewkami posadzek cementowych, przyniosło oczekiwany efekt w postaci szybko i sprawnie wykonanej pracy której efekty można było podziwiać już po kilku godzinach. Ekipa wykończeniowa sprawnie położyła płytki a nasi pracownicy wraz z pomocą ekipy remontowej ponownie umieścili wszystkie meble na swoich miejscach. Teraz ponownie możemy powrócić do pracy.