Nowi aktorzy dodani

Nowi aktorzy

Nasz portal ostatnio ponownie się rozbudowuje. Po kilku latach stagnacji, mamy pomysły na rozwój witryny. Teraz oprócz dodawania nowych filmów które są wyświetlane w kinach, uzupełniamy również informacje o aktorach którzy grają w tych ekranizacjach. Postęp jest tak duży że posiadamy już bazę około 50 tysięcy aktorów. Pełną listę można znaleźć w katalogu aktorów. Oprócz samych aktorów dodajemy również scenarzystów i reżyserów.

 

Ostatnio dodane filmy

Nie jest tajemnicą że stale dodajemy informacje o nowych filmach. Ale również uzupełniamy naszą bazę o informacje o filmach które do tej pory nie znajdowały się w naszej bazie danych. Ostatnio dodaliśmy kilka filmów ale na największą uwagę zasługuje trylogia Igrzyska śmierci opowiadającej o opowieści ze świata równoległego gdzie panuje ustrój na wzór socjalizmu gdzie mieszkańcy są marginalizowani i nieuczciwie traktowani względem oligarchów i klasy rządzącej. Doskonały film, nagrany z bardzo dużym zaangażowaniem aktorów oraz reżysera.

 

Kolejnym dodanym i w pełni uzupełnionym filmem jest Hulk z 2013 roku. Jest to ekranizacja komiksu wydanego przez wydawnictwo Marvel. Hulk to jeden z pierwszych filmów opartych o historię z komiksów. Zaraz za nim poszły kolejne produkcje. Dziś mamy całą grupę filmów od producenta Marvel.