Nowe funkcje serwisu VOD

Nowe funkcje

Podczas przebudowy fasady naszego serwisu i walczenia z problemem uzyskania większej liczby linków wewnętrznych, przeprowadziliśmy również prace remontowe po stronie mechanizmu zarządzającego. Od teraz główny administrator może stworzyć dowolną liczbę specjalnych kont dla sub adminów, którzy będą zajmować się naszą witryną. Każda osoba która dostanie przydział do pracy nad serwisem będzie mogła edytować dowolny fragment całego serwisu VODHD.eu.

 

Pierwszy sub admin już jest

W pierwszych dniach po oddaniu przez programistę przebudowanego serwisu, udało nam się przeszkolić pierwszą osobę która wraz z właścicielem strony dokonuje zmian w treściach oraz filmach. Podczas szkolenia zostały opracowane nowe osoby z działu aktorzy oraz z działu reżyser. Kolejną dobrą wiadomością jest to że przybyło trochę filmów. Ale nie tylko opisy i trailery, ale również filmy wprost z YouTube.

 

Współpraca z YouTube

Na tym popularnym serwisie z krótkimi filmami można też znaleźć pełne filmy kinowe. Oczywiście w ramach możliwości, pobieramy takie informacje i umieszczamy w naszym serwisie. Jednak często te filmy znikają więc potrzebny jest stały nadzór nad wszystkimi prezentowanymi treściami video.

 

Opracowano kilku aktorów

Podczas szkolenia sub admina udało nam się opisać 7 nowych aktorów. Podczas wprowadzania rozszerzonego profilu filmu dodaliśmy możliwość kojarzenia filmów z aktorami, reżyserami i scenarzystami. W pierwszej kolejności udało nam się dodać niewiele osób. Jednak podczas szkolenia dodanych zostało kolejnych 7 osób. To powoduje że serwis staje się coraz większy i prezentuje kompletne informacje związane z filmami.

 

Przyszłe dni serwisu VODHD.eu

Najbliższe kilka miesięcy będziemy stale uzupełniać filmy i kojarzyć je w grupy tematyczne. Jednocześnie postaramy się uzupełnić listę aktorów którzy grali w prezentowanych obrazach video. Naszym celem jest stworzenie portalu który pozwoli zdobyć pełną wiedzę na temat każdego z filmów który został stworzony przez ziemską kinematografię.