Grzebiemy w kodzie strony

VODHD.eu

Witryna ta jest zbudowana w technologii PHP i MySql. Niektóre elementy nadal pamiętają 2009 rok dlatego musimy odświeżać niektóre elementy kodu naszej strony. Tym razem zajrzeliśmy w Meta tagi, które odpowiadają za lepsze rozpoznawanie witryny przez roboty internetowe. Dotychczasowe o tagowanie witryny było błędne i powodowało występowanie na wszystkich podstronach powielonej treści. Dlatego postanowiliśmy zmiany w kodzie strony naszej witryny.

 

Kara za powielony tekst

Do tej pory z racji błędu konstrukcja naszej witryny która została stworzona przez programistę który już u nas nie pracuje, występowało zjawisko powielonej treści w meta tagach w obszarze KeyWords. Do tej pory ignorowany przez wiele lat zaniżał wartość naszej witryny a przez to obniżał też widoczność poszczególnych podstron.

 

Dokonane zmiany

Zmiany które zostały wprowadzone mają na celu wyeliminowanie powstających do tej pory na każdej podstronie powielonych treści. Od tej pory w meta tagach oznaczonych KeyWords oraz Descriptions pojawiać się będzie tylko tytuł danego filmu. Dzięki takiemu zabiegowi każda podstrona będzie miała unikalne treści i całkowicie zostaną wyeliminowane podstrony z zdublowaną treścią. Usunięcie tego błędu w konstrukcji całej witryny, powinno w najbliższym czasie zaowocować podwyższenie w rankingu wyszukiwarki. A to się przełoży na lepszą widoczność witryny.