Idziemy jak burza

Od czego to się zaczęło ?

W pierwszej kolejności zrobiliśmy remont naszej podłogi w biurze w którym pracujemy. To był pierwszy krok jaki poczyniliśmy do nowego startu naszej witryny. Wraz z remontem nabraliśmy świeżego podejścia do naszego zaplecza technicznego jakim jest serwis VODHD.eu .

 

W kolejnym kroku

Gdy już rozpędziliśmy się i planowaliśmy dalsze zmiany to postanowiliśmy oprócz dodania kilku nowych tytułów urozmaicić serwis. Do akcji potrzebowaliśmy pomocy, przebudowa serwisu wymagała konsultacji zewnętrznych. Po zaprojektowaniu zmian , wprowadziliśmy wszystkie nowości do użytku.

 

Idąc za ciosem

Zmieniając niektóre elementy wizualne postanowiliśmy przy okazji pogrzebać w kodzie strony. Nasze głębsze zmiany spowodowały ze teraz można dodawać Nowe funkcje serwisu VOD. Dzięki czemu zyskamy na lepszej obsłudze internautów którzy czytają nasze podstrony.

 

Ukończyliśmy dodawanie trylogii

Ukończyliśmy dodawanie filmów z trylogii Igrzyska Śmierci . W odrębnym artykule można przeczytać coś więcej na temat każdego z ukazanych publiczności filmów. Zapraszamy do lektury wszystkich zainteresowanych naszymi opisami.