Tani Hosting dla firmy

Nasza strona znajduje się na wydajnym serwerze należącym do projektu Tani-Host.com . Jest to zamknięta serwerownia w której nie można o tak sobie zamówić z biegu konto i natychmiast wgrywać pliki. Serwer na którym obecnie znajduje się nasza strona jest zabezpieczony przed możliwością tworzenia i testowania darmowych kont startowych. Firma która zarządza serwerem należącym do marki Tani-Host.com zdecydowała o zamknięciu możliwości swobodnego zakładania kont testowych.

 

Bezpieczeństwo danych

Podczas wieloletniej obecności na rynku hostingu, zauważono wiele punktów zapalnych w których może dojść do włamania, ataku na serwer lub dywersji od środka. Właśnie w celu zablokowania możliwości ataku od strony serwera na maszynę firma zdecydowała się na zablokowanie tworzenia darmowych kont testowych. Jedynie osoba lub firma która jest zdecydowana na wysokiej jakości usługi dostanie dostęp do serwera i panelu administracyjnego danego konta użytkownika. Wyżej wymienione elementy zabezpieczenia zostały wprowadzone właśnie w celu poprawy bezpieczeństwa.

 

VODHD.eu na Tani-Host.com

Nasza strona obecnie znajduje się na jednym z serwerów należących do Tani-Host.com który jest dedykowany głównie firmom małym i dużym. Stabilne działanie maszyn zarządzanych przez wykwalifikowanych techników pozwala spać spokojnie każdemu kto prowadzi swoją wizytówkę w internecie lub też stronę firmową czy sklep internetowy. Tani-Host.com mimo niskich cen, inwestuje w najlepszy sprzęt w celu zachowania wysokiej jakości usług. Dlatego tak chętnie korzystamy z ich oferty i polecamy ją naszym czytelnikom. Jesteśmy naprawdę zadowoleni z tanich usług serwerowych dla firm.

 

Firma posiada kilka pakietów dzięki którym może świadczyć usługi dla wielu różnych działalności i potrzeb. Od hosto-wania zwykłego blogu poprzez utrzymywanie w internecie stron firmowych aż do obsługi dużych portali informacyjnych lub hobbistycznych. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi informacjami na temat usług świadczonych przez markę Tani-Host.com , zapewne jeśli potrzebujesz takich usług, to na pewno coś tam znajdziesz dla siebie. A co najważniejsze, w Tani Host , niska cena idzie w parze z wysoką jakością świadczonych usług. A to naprawdę duża zaleta.

 

Cechy dobrego serwera dla stron firmowych i nie tylko

Nie każdy komputer podłączony pod internet może być nazywany serwerem. Większość komputerów domowych i firmowych działa tylko w czasie gdy pracownicy korzystają z nich w pracy. W pozostałym czasie komputery te są wyłączone ze względu na oszczędność energii oraz podzespołów maszyny, które stale są w ruchu takie jak wiatraczki chłodzące. Dodatkowo ich IP często jest zmienne i zależy od kolejności uruchamiania oraz logowania się do rutera. Kolejnym problemem są laptopy. Ich mobilność eliminuje je z funkcji serwera. Aby komputer mógł być serwerem musi posiadać stały adres IP i tym samym pozostawać stale w tym samym miejscu. Do takiego podłączenie nie nadaje się też popularne łącze bezprzewodowe czyli WiFi. Z racji dużych przesyłów danych podczas odwiedzin internautów, ograniczenia sieci radiowej powodowały by zwolnienie transferu i ograniczenie dostępu dla niektórych internautów. Tylko stałe połączenie kablowe o wysokiej przepustowości zapewni obsługę wszystkich internautów chętnych odwiedzić daną witrynę.

 

Najlepszym rozwiązaniem dla małej firmy jest wynajęcie niewielkiej powierzchni serwerowej u dostawcy takiego jak Tani-Host.com . Ograniczy to koszty oraz utrzyma wysoką jakość usług świadczonych dla kontrahenta. Brak konieczności zakupu stałego łącza, rejestracji adresów IP oraz zakupu oraz administracji serwera, zmniejszy diametralnie koszty o nawet 80 %. Czasami lepiej niektóre działania zlecić na zewnątrz. Tak też jest w przypadku wizytówek firmowych oraz niewielkich stron internetowych.